Projekt P3 – Povuci-potegni-proslijedi

  • 0

Projekt P3 – Povuci-potegni-proslijedi

Category : Projekti

Projekt P3 ( Povuci – potegni – proslijedi ) udruzi za ruralni razvoj Ravni kotari donosi finale natječaja prvog Hrvatskog ruralnog parlamenta u organizaciji Hrvatske mreže za ruralni razvoj (HMRR) na natječaju za najbolju ideju i najbolji primjer dobre prakse zapošljavanja mladih do 35 godina u ruralnom području. Na ovaj projekt udruga je posebno ponosna jer se u trenutku apliciranja aktivno radilo u prostorijama ureda, nepunih dvadeset dana.

Jačanje malih subjekata ruralnog gospodarstva, samozapošljavanje i vraćanje mladih na ruralne prostore osnivanjem ureda u Benkovcu, Ninu i Gračacu, gdje bi se manji subjekti mogli informirati i educirati za povlačenje sredstava europskih fondova iz Programa ruralnog razvoja od 2014. do 2020., natječajna je ideja naziva P3-Povuci, potegni, proslijedi. Našu projektnu ideju predložili smo i ZADRA NOVA kako budući razvojni program Zadarske županije. Uspijeh udruge popratili su i lokalni mediji.