Dani otvorenih vrata udruga-drugi dio

  • 0
dani otvorenih vrata udruga-udruga

Dani otvorenih vrata udruga-drugi dio

Tags :

Category : Projekti

Dani otvorenih vrata udruga održavali su se od  7.12.205 do 11. 12.2015 na kojima je opet sudjelovala i  Udruga za ruralni razvoj Ravni kotari. Tijekom navedenog razdoblja organizirali smo predavanje „Digitalni svijet OPG-a“ u kojem su nositelji predavanja bili angažirani naši volonteri Ivana Mijačika i Jelena Grancarić Milin s temom: „Važnost oglašavanja putem društvenih mreža“, te voditeljica ureda i dopredsjednica udruge Marta Pintur s temom „Kako svoj proizvod predstaviti javnosti, a da on ostane i postane prepoznatljiv duže vrijeme?“
Za vrijeme Dana otvorenih udruga našem timu pridružio se još jedan volonter Božo Surać na što smo jako ponosi.

dani otvorenih vrata udruga-udruga