HEP daruje osnovnoškolce

  • 0
hep

HEP daruje osnovnoškolce

Tags :

Category : Projekti

HEP-ov natječaj „Naši mali genijalci“ donio je dva računala učenicima Osnovne škole Petar Zoranić Stankovci, podružnica Vukšić.Ovi mali genijalci iz Vukšića nagradu du odnjeli video uratkom KLIKNI OVJDE ZA VIDEO od  SuperHep koji je oduševio žiri koji do sada nije imao praksu nagrađivati područne škole.

Školarcima su računala uručili HEP-ova direktorica Sektora za tržišnu i marketinšku strategiju gđa. Vlatka Kamenić-Jagodić, Franka Gojanović, Sektor za tržišnu i marketinšku komunikaciju, direktor Elektre Šibenik Ozren Nadoveza, iz Sektora za korporativne komunikacije Anđelko Brezovnjački, Venancije Mihaljević iz Sektora za informatiku i direktor Narodnog radija Josip Pleslić.Video je nastao u suradnji učiteljica, volonterka Udruge za ruralni razvoj Ravni kotari ipokazao svojom pobjedom da se sinergijom dobre volje i rada može promijeniti sredina u kojoj živimo.„Posebno me raduje činjenica da je žiri nagradio područnu školu što do sada nije bila praksa, što je dodatni uspjeh zajedničkog rada. U razgovoru s učiteljicama saznali smo da školarci u Vukšiću nemaju informatičku opremu, te smo odlučili pomoći da se njihov sad već popularni video uradak SuperHep snimi, montira i prijavi. Posebno pohvaljujem naše male glumce, koji su profesionalno obavili svoj posao, učiteljice Anu Baradić, Ivanu Batur i Rozmari Krmpotić, volonterke udruge Larisu Pavleković, Anitu Salamu, Anitu Beljo i Antoniju Marinović”, izjavila je Marta Pintur, dopredsjednica i voditeljica ureda Udruge za ruralni razvoj Ravni kotari.