PROJEKT AgroSTEM “IZRAĐENA WEB PLATFORMA S EDUKATIVNIM SADRŽAJEM”

  • 0

PROJEKT AgroSTEM “IZRAĐENA WEB PLATFORMA S EDUKATIVNIM SADRŽAJEM”

Category : Novosti , Projekti

PLATFORMA AGROSTEM
U sklopu projekta AgroSTEM, koji se financira iz Europskog socijalnog fonda u financijskom razdoblju 2014. – 2020., izrađena je web platforma koja će sadržavati edukativne sadržaje. Sastoji se od otvorenog i zatvorenog dijela. Na otvorenom dijelu nalaze se informacije, pozivi na edukacije, prijavni obrasci i sl. Zatvorenom dijelu pristupati će registrirani korisnici koji su polaznici ili sudionici edukativnih radionica. Korisnici će moći putem web platforme kreirati osobne profile, te razmjenjivati informacije s ostalim korisnicima.
Također, korisnici će moći organizirati i online AgroSTEM sajam na kojem će se predstaviti proizvodi lokalnih OPG-ova. Osim navedenog, na web platformi biti će postavljena i AgroSTEM aplikacija u čijoj će izradi sudjelovati djeca i mladi.
AgroSTEM platformu možete pronaći na slijedećoj poveznici:
novi logo